Penzion Habří

Kapacita 18 lůžek a 6 přistýlek. Pokoje jsou 3, 4, 5 a 6 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc. Lze pronajmout i pro uzavřenou společnost i pro velkou skupinu. V přízemí je velká společenská místnost s barem, kuchyní a kachlovými kamny. Přímo z místnosti jsou francouzská okna a vstup přímo na terasu s grilem a posezením. 
Hosté můžou využít koupací sud, který je umístěný n terase.
 

Koupací sud

Je vytápěná dřevěná káď. Sud je určený pro až 8 osob a je vybavený grilem, teplota vody se pohybuje v rozmezí 38-40°C.
Zdravotní účinky, které se rovnají příznivým účinkům sauny, jsou umocněné pobytem na čerstvém vzduchu a výhledem na překrásnou přírodu kolem penzionu.
Hydroterapie Vás zbaví napětí, bolesti a stresu. Dokáže uklidnit rozbouřenou mysl, podpořit krevní oběh, naladit ke spánku, otužit.
Pozitivní účinky vody na lidské zdraví znali již staří Římané a Řekové a patřičně svých znalostí uměli využít.
 
Dnes se koupání v sudu používá k odpočinku, rehabilitaci těla po fyzické zátěži při sportu, svalové a kloubní terapii, povzbuzení i uvolnění.
Koupání v sudu může být i společenská záležitost. Doporučujeme vyzkoušet koupání v sudu s přáteli, s kalíškem horkého svařáku i v zimním počasí.
Pobyt v sudu je navíc společenská záležitost. Koupací sud využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách.

 

Fotogalerie: Penzion Habří